Hizmetler

Danışanlarımız İçin Sunduğumuz Hizmetler

hizmetler

Rahim Ameliyatı

Rahim ameliyatı, son zamanlarda çoğalan virüs ve bakterilerin sonucunda artan bir ameliyat türüdür. Bu ameliyatın yapılmasına neden olan çeşitli faktörler olabilir. Örneğin rahim sarkması sonucu, hastalarımız günlük hayatı etkilen sağlık sorunları yaşayabilir. Ameliyat sonrasında danışanımız daha sağlıklı bir yaşama kavuşur. Bu tedavide hastalarımız için sunduğumuz hizmetler arasında yer alır. Ayrıntılı bilgi için butona tıklayabilirsiniz. 

hizmetler

Tüp Bebek Tedavisi

Tüp bebek tedavisi, çocuk sahibi olamayan çiftlerin tercih ettiği bir yöntemdir. Tüp bebek tedavisinde, kadından alınan yumurtalık hücreleriyle erkekten alınan sperm hücreleri, hijyenik bir ortam olan laboratuvarda birleştirilir. Modern kliniğimiz sayesinde danışan çiftlerimize hijyenik bir ortam sunuyoruz. Bu tedavide hastalarımız için sunduğumuz hizmetler arasında yer alır. Daha ayrıntılı bilgi ve randevu oluşturmak için hizmetimizi inceleyebilirsiniz. 

hizmetler

Rutin Gebelik Takibi

Rutin gebelik takibi, hamile olan danışanlarımıza sunduğumuz bir hizmettir. Sağlıklı bir doğum için gebelik takibi, hafta hafta dikkatle takip edilmeli ve uzman doktorlarımızdan sürece yönelik tavsiye alınmalıdır. Bebeğinizin sağlığını kontrol ve takip etmek için en iyi adres kliniğimizdir. Bu tedavide hastalarımız için sunduğumuz hizmetler arasında yer alır. Ayrıntılı bilgi için butona tıklayın!

hizmetler

Kolposkopi

Kolposkopi, rahminde oluşan sorunlardan rahatsızlık duyan danışanlarımız için sunduğumuz bir hizmetimizdir. Kadınsal rahatsızlıklarınız günlük yaşantınızı etkiliyorsa, uzman jinekolog ekibimizin yaptığı yerinde tespit ve tedavilerle sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Uygun fiyat anlayışımızla bütçenize de yardımcı oluyoruz. Ayrıntılı bilgi için hizmetimizi inceleyin.

regl-sancili-kiz

Ergenlikte Jinekolojik Sorunlar ve Tedavileri

Ergenlik (puberte) döneminde birey çeşitli sorunlarla karşılaşabilir. Bu sorunlar ve tedavileri hakkında sitemiz üzerinden bilgi almak için hizmetimize göz atabilirsiniz. 

asilama-ivf

Aşılama (İnseminasyon)

Aşılama (inseminasyon), tüp bebek tedavisinden önce yardımcı üreme tekniklerinin ilk tedavi basamağıdır.  Çocuk sahibi olmak istiyorsanız, bu tedavi hakkında sitemiz üzerinden bilgi almak için hizmetimize göz atabilirsiniz. 

Bir Adım Uzağınızdayız!

Memnun Danışanlarımızın Yorumları

Danışanlarımızın sunduğumuz hizmetler hakkındaki düşünceleri

Meltem Y.

Tüp Bebek Tedavisi
Eşimle birlikte çocuğumuz olmasını istiyorduk. Ancak doğal yollarla olamayacağını öğrendik. İnternette araştırma yaparken Jinekoloji kliniği sitesini bulduk ve iletişime geçtik. Sağ olsunlar tüp bebek tedavisinin uygulanmasında ve gebelik dönemimde çok yardımcı oldular.

Açelya K.

Kolposkopi
Sürekli karnım ağrıyor ve hayat kalitem düşüyordu. Doktora gitmeye karar verdim ve arkadaşlarımdan biri bu siteyi önerdi. Uzman doktorları sayesinde kolposkopi yöntemiyle inceleme yapıldı. Gerçekleştirilen muayene sonucunda önemli bir şey olmadığını öğrendim. Deneyimli doktorlarının tavsiyesiyle şu anda çok sağlıklı bir şekilde hayatıma devam ediyorum.

Buse T.

Rahim Ameliyatı
Son zamanlarda kasık ağrılarım ve kanamalarım vardı. Araştırmalarım sonucunda çeşitli sebeplerden olabileceğini öğrendim. Şanslıyım ki bu siteyi buldum ve en kısa sürede kliniğe gittim. Yapılan tetkikler sonucunda rahmimin alınmasına karar verildi. Başarılı bir operasyon geçirdim ve şu anda çok rahatım.

Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz!

Ücretsiz ön görüşme öncesinde kafanıza takılan sorulara cevap arıyorsanız formu doldurun!

Modern kliniğimizde kadın hastalıkları veya doğum fark etmeden, sizin için kişiselleştirilmiş bir yöntem uygulanır. Kendinizi özel hissetmenizi sağlayarak, probleminizin kesin tanısını koymak amacıyla detaylı olarak sizinle ilgilenilir. Ciddi sorunlara yol açabilen rahim problemleri için hastalara çözüm sunulur. Bu bağlamda, kolposkopi gibi erken teşhis amaçlı bazı tedavi yöntemleri uygulanır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Jinekoloji kliniği, doğum süreci için de aranan kliniktir. Doğum ve doğum sonrası bakıma kadar gebeliğin her anında aile dostu bir tutumla sizin yanınızda oluruz. Riskli gebelik süreçleri de dahil hastaya odaklanılmış şekilde süreci en az sıkıntıyla atlatmanıza yardımcı olur. Üstelik bütün bunları uygun fiyatlı kadın doğum özel muayene ücretleri aracılığıyla bütçenizi yormadan elde etmenizi sağlar.

Bir Adım Uzağınızdayız!
jinekoloji-klinigi

Deneyimli Ekibimizin Başarı Ödülleri

Profeyonel jinekologlarımızın başarıları