Jinekoloji Polikliniği

Jinekoloji Polikliniği ile Sağlıklı Yaşama Kavuşun!

jinekoloji-poliklinigi

Jinekoloji Polikliniği olarak başlıca gebelik takibi, kolposkopi ve rahim ameliyatı, tüp bebek tedavisi (ivf) gibi konularla ilgilenmekteyiz. Bunun yanı sıra diğer kadın hastalıkları konularında da sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz! Jinekolog doktor İstanbul, Ankara, İzmir ve daha birçok şehirde size hizmet verebilir!

Bu bağlamda, oldukça istek aldığımız bir konuda bir kaç bilgi vermek isteriz; aşılama yöntemi. Bu yöntemin kullanılma durumları değişiklik gösterir. Bunlardan birkaçı, düşük sperm sayısı, infertilite, sperme karşı antikor varlığı, cinsel işlev bozukluklarıdır. Aşılama öncesi kullanılan ilaçlar genelde yumurtalıkların uyarılması içindir. Ardından sperm toplama işlemi gerçekleşir ve aşılama yöntemi uygulanmaya başlanır. Kliniğimize başvurduğunuzda ilk muayeneniz bu işleme özel size ücretsiz hediye edilir!

Kliniğimize başvurduğunuz ilk muayenede %25 indirim uyguluyoruz!

Ücretsiz ilk aşılama randevusuna ek olarak genel muayeneye de indirim uyguluyoruz!

Bizler kliniğimizde hasta memnuniyetini birinci önceliğimiz yapmış bulunmaktayız. Bunu da, sizlere sağladığımız çeşitli kampanyalarla, sunduğumuz kaliteli hizmetlerle destek veriyoruz!

Bir Adım Uzağınızdayız!
jinekoloji-klinigi

Alanında uzman bir ekip ile çalışıyoruz!

Kadın hastalıkları ve doğum bölümü, bir tıp dalı olan “Jinekoloji ve Obstetrik” branşını ifade eder. Jinekolojik hastalıklar, kadın üreme organlarına dair hastalıkları ifade eder. Obstetrik kısmı da gebelik takibiyle gebelik sorunlarını ifade eder. Jinekolog doktor İstanbul, Antalya ve Türkiye’nin daha birçok ilinde sizlere hizmet vermek amaçlı çalışmalarını sürdürür. Ekibimizi kadın doğum alanında bahsettiğimiz tüm bu durumlarda sizi tedavi edecek uzman kişiler oluşturur. Uzmanlarımız, alanında kendini geliştirmeyi bırakmayıp sürekli yeniliklere adım atarlar. Bu sayede de hastalarımıza tıbbın getirdiği yenilikleri sunmak, her zamankinden daha kolay oluyor. Kadın doğum alanı, sürekli gelişen ve yeniliğe açık bir alan, bunun farkında olarak çalışmaya devam ediyoruz!

jinekolojik-hastaliklar
kolposkopi-sonrasi

Rahim Ağzı Hastalıkları Korkunuz Olmasın!

Rahim ağzı kanseri, çoğu zaman geç tespit edilen oldukça riskli bir hastalıktır. Klinik belirtileri bulunmadığından geç tespit edilir. İşte burada devreye kolposkopi işlemi girer. Bu işlem, girişimsel olmayan ve rahim ağzının incelenmesine olanak sağlayan bir işlemdir. Kolposkop adı verdiğimiz bu ışıklı alet, 6-40 kat büyüme özelliğine sahiptir ve rahim ağzını daha net değerlendirmemize olanak sağlar. Kolposkopi sonrası 1-2 gün ağrı hissedilebilir. Bazen ufak kanamalar meydana gelir. Bunların dışında endişelenmeniz gereken bir durum bulunmaz.

Jinekoloji Polikliniği Klinik Başarılarını Kanıtlayan Sertifikalarımız

Hizmetimizin kalitesini ortaya koyan başarılarımız!