Rahim Ameliyatı

Tecrübeli Jinekolog Ekibimizle Rahim Hastalıklarınıza Çare Olalım

Kadınlarda meydana gelen genital hastalıklar farklı nedenlerden dolayı oluşabilir. Her genital hastalığın kendine özgü belirtileri olsa da genel olarak rahim içinde ağrı ve acı oluşturmaktadırlar. Çeşitli operasyonlar yapılarak bu kadınsal sorunlar ortadan kaldırılır. Bu operasyonlardan biri olan Jinekolojik laparoskopi nedir?

Genital hastalıklar ve belirtileri sonucunda doktora gitme gereği duyuyorsanız, tedavi yöntemleri hakkında bilgi edinmek sizin için iyi olacaktır. Son zamanlarda çok sayıda hastanın tercih ettiği jinekolojik laparoskopi operasyonu, kadın üreme organlarının görüntülenmesi ve tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemde ağrı ve sızı minimum derecede hissedilir.

Genital rahatsızlıklardan biri olan yumurtalık kisti, laparoskopi tedavisiyle kapalı ameliyat şeklinde gerçekleştirilebilir. Ancak bazı rahatsızlıklarda açık ameliyata ihtiyaç duyulduğu da olmaktadır.

rahim-ameliyati

Genital Bölge Rahatsızlıklarınız Varsa Hemen Bizimle İletişime Geçin!

rahim-ameliyati

Rahim ameliyatı hizmetlerimizle sağlıklı bir şekilde yaşamınıza devam edin.

Rahim ameliyatları, gün içinde yaşantınızı etkileyen ve önlenmezse hayati önem taşıyan hastalıklarda tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Ancak her genital sorunda ameliyat olunmasına gerek duyulmayabilir. Rahim içinde iyi huylu dediğimiz miyom urları da ortaya çıkabilir. Yaşadığınız kadınsal hastalıkta uzman jinekologlarımızın yer aldığı kliniğimizi ziyaret edebilir ve histeroskopi yöntemi sayesinde rahim ağzı ve içinin titiz bir şekilde muayene edilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca ilk görüşmeniz kliniğimiz tarafından size hediye edilir.

Rahim Ameliyatı Süreci Nasıl Devam Eder?

Uzman jinekologumuz tarafından yapılan muayene sonucunda tedavi yöntemi hasta özelinde seçilir. Her hastaya farklı tedavinin uygulanması, hastanın sahip olduğu rahatsızlığa göre değişkenlik gösterir. Seçilen tedavi yöntemi için gerekli ameliyat hazırlıkları yapılır ve ameliyat gerçekleşir. Ameliyat sonrasında hasta, hijyenik kliniğimizde ameliyatının büyüklüğüne göre müşahede altında tutulur.

Rahim Ağzı Lezyonları İçin Detaylı Muayene

Genel olarak lezyonlar, ileride oluşabilecek olumsuz durumların öncü etkisi olarak karşımıza çıkar. Hastanın rahatsızlığına erken müdahale edilmezse rahatsızlık hızlı bir şekilde büyüme gösterebilir.

Deneyimli jinekologlarımız, meslek hayatları boyunca edindikleri tecrübelerle birlikte yerinde ve hızlı tespitler yapmaktadırlar. Yaptıkları tespitlerin sonucunda uyguladıkları tedavilerle danışanlarımız mutlu bir şekilde hayatlarına devam edebilmektedirler.

Lezyonlara sebep olan önemli faktörlerden birisi HPV enfeksiyonun etkisi altında kalmaktır. Eğer böyle bir etkinin altında kaldığınız düşünüyorsanız, kliniğimizde yapılan doğru test adımlarıyla kolaylıkla sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Rahim ağzı lezyonlarından en bilinen üç tanesi; rahim ağzında oluşan yara , servikal polip ve nabothy kistleridir. Lezyonlar hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genital hastalıklar ve belirtileri düşünüldüğünde çıkarılacak sonuç; yaşamınızda karşınıza çıkabilme ihtimali olan sorunlar için en kısa sürede profesyonel tedavi almaktır.

Hizmetimizden Memnun Kalan Danışanlarımız

Folikül kisti alınması da dahil operasyonlarımızdan memnun kalan hastalarımız

Billur Ş.

Son günlerde karnımda bir ağrı meydana gelmeye başladı ve doktora gitmeye karar verdim. İncelediğim siteler içerisinde bu klinik oturduğum yere yakın olduğu için tercihimi bu yönde kullandım. İyi ki bu yönde kullanmışım yapılan tetkikler sonucunda ağrılarım gitti. Teşekkür ediyorum.

Yeter D.

Rahim ağzında miyomlarım vardı. Bunlar benim için rahatsız edici şeylerdi ve ameliyatla aldırmaya karar verdim. İnternette gezinirken Jinekoloji kliniği'ni keşfettim. Bağlantıya geçtikten sonra beni çok iyi şekilde karşıladılar ve ameliyatımı başarılı bir şekilde tamamladılar.

Merve K.

Rahim sarkması sonucu ağrılarım ve kanamalarım artmaya başladı. Karşı komşum bu siteyi önerdi ve ben de iletişime geçtim. Gerçekleştirilen muayene sonucunda acil bir şekilde ameliyata alındım ve başarılı bir operasyon geçirdim. Tüm ekibe şükranlarımı sunuyorum.

Başarılı Bir Tedavi İçin Bizimle İrtibata Geçin!

Ücretsiz ön görüşme öncesinde kafanıza takılan sorulara cevap arıyorsanız formu doldurun!

Modern kliniğimizde kadın hastalıkları veya doğum fark etmeden, sizin için kişiselleştirilmiş bir yöntem uygulanır. Kendinizi özel hissetmenizi sağlayarak, probleminizin kesin tanısını koymak amacıyla detaylı olarak sizinle ilgilenilir. Ciddi sorunlara yol açabilen rahim problemleri için hastalara çözüm sunulur. Bu bağlamda, kolposkopi gibi erken teşhis amaçlı bazı tedavi yöntemleri uygulanır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Jinekoloji kliniği, doğum süreci için de aranan kliniktir. Doğum ve doğum sonrası bakıma kadar gebeliğin her anında aile dostu bir tutumla sizin yanınızda oluruz. Riskli gebelik süreçleri de dahil hastaya odaklanılmış şekilde süreci en az sıkıntıyla atlatmanıza yardımcı olur. Üstelik bütün bunları uygun fiyatlı kadın doğum özel muayene ücretleri aracılığıyla bütçenizi yormadan elde etmenizi sağlar.

Bir Adım Uzağınızdayız!
jinekoloji-klinigi

Tecrübeli Jinekolog Ekibimizin Başarı Sertifikaları

Genital hastalıklar ve belirtileri hakkında uzman ekibimizin yazdığı yazılar literatüre katkı sağlamıştır.

histeroskopi

Jinekolojik tedavi yöntemlerinden biri olan rahim ameliyatı hizmetimizle Jinekoloji Kliniği İzmir İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerine de hizmet vermekteyiz.

Son teknoloji aletlerin kullanıldığı modern kliniğimizde, danışanlarımızın genital rahatsızlıklarını tespit etmek ve titiz bir şekilde tedaviler uygulayarak çözmek için çalışıyoruz.

Rahim ameliyatı, toplumda sakıncalı bir şekilde yankı bulsa da kadınların sağlıklı ve mutlu bir şekilde hayatlarına devam etmeleri açısından önemli tedavi yöntemlerinden biridir. Muayeneden itibaren kliniğimizden taburcu olana kadar tüm ekibimizle hastalarımızın sorunlarını dikkatle dinliyor, çözüm önerileri sunuyor ve danışanlarımızın mahremiyetine gözeterek, gizliliğe özenle dikkat ediyoruz. Eğer çeşitli sebeplerle kadınsal sağlık sorunları yaşıyorsanız, en kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz.