Kolposkopi İşlemi

Kolposkopik Biyopsi Nedir?

Kolposkopi nedir? Kolposkopi, çeşitli rahim ağzı hastalıklarının teşhisinde kullandığımız girişimsel olmayan bir işlemdir. Kolposkop adı verilen alet 6-40 kat büyütme özelliğine sahiptir. Bu sayede rahim ağzı daha rahat bir şekilde görüntülenebilir ve işlem gerçekleştirilir. Alet, ışıklı bir büyüteç olup dürbüne benzer.

Kolposkopik biyopsi, doktorunuzun ileri analizler yapmak için serviks dokusundan bir parça aldığımız işlemdir. Bu işlem ardından hafif ağrı ve kanamalar gerçekleşebilir. Tamamen normaldir, fazlalaştığı taktirde doktora başvurulması önerilir. Bu işlem özellikle klinik belirtileri bulunmayan ve çoğu zaman geç farkedilen rahim ağzı kanserinin erken teşhisinde yardımcı olur.

Rahim ağzı kanseri, kadınlarda en sık görülen 5 kanser türünden biridir. Rahim ağzını oluşturan hücre tabakasının anormal hücrelere dönüşmesiyle “kanser öncülleri” ortaya çıkar. Tedavi edilmediğinde kansere dönüşür.

kolposkopi

Erken Teşhis Hayat Kurtarır!

kolposkopik-biyopsi

Kolposkopi randevunuzu oluşturmak için bize ulaşın!

Vulvada kaşıntı, anormal akıntılar vb. birçok sorununuzun cevabını bulmamızda yardımcı kolposkopi işleminizi hemen yapabiliriz! Tek yapmanız gereken bize ulaşmak için formumuzu doldurmak! Yalnızca kanser gibi zorlu rahatsızlıklarda değil, diğer hastalıklarınızda da erken teşhis her daim hayat kurtarır. Yaşadığınız bir problem varsa çekinmeden, geç kalmadan en yakın şubemize başvurun. Başlıca şubelerimiz İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya şehirlerinde bulunuyor. Bu ve diğer işlemlerimizden yararlanmak için henüz geç kalmadınız.

Son Teknoloji Ekipmanlar!

Klinik olarak sürekli değişen jinekoloji dalında geride kalmamaya özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda da şubelerimizdeki ekipmanlarımızı her daim güncel tutuyoruz. Hekimlerimizde bu cihazları kullanmak üzere her zaman kendilerini eğitmeye devam ediyor. Bu, sunduğumuz kolposkopi işlemi için de geçerli! Randevunuzu oluşturmak için henüz geç kalmadınız! Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış kliniklerimizde sağlığınıza kavuşun!

Türkiye'nin birçok yerinde hizmet veriyoruz!

Jinekoloji Kliniği olarak başlıca İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya gibi şehirlerimizde şubelerimiz bulunuyor. Fakat genişlemeye ve büyümeye devam ediyoruz. Çok yakında size yakın diğer yerlerde de olacağız!

Dört ana şubemizde de kadın doğum alanında çeşitli başarılara imza attık. Bu başarıları Türkiye’nin her yerine yaymakta kararlıyız.

Bizlere başvurduğunuz ilk görüşmeniz ücretsiz, üzerine oluşturduğunuz ilk randevuya da %25 indirim yapmaktayız! Hastalarımızın memnuniyeti ve sağlığı her daim önceliğimiz oldu. Bu tavrımızdan da vazgeçmemekte kararlıyız. Bundan dolayı yazımızda da belirttiğimiz gibi sizler için her zaman çeşitli kampanyalar düzenlemekteyiz. Siz de ailemize katılıp bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz!

Kolposkopik biyopsi, rahim ağzı kanseri gibi rahatsızlıklarda erken teşhis olanağını bize sunan işlemlerden yalnızca biridir.

Bizimle Mutlu Sona Kavuşan Hastalarımız!

Pelvik Muayene, Kolposkopi gibi işlemlerimizle sağlığına kavuşan hastalarımız!

Esma M.

Kolposkopik Biyopsi
Rahim ağzımda tespit edilen anormal hücre yoğunluğu sebebiyle kolposkopi önerisi aldım. Ardından Jinekoloji Kliniği İstanbul şubesinden randevumu aldım. Erken teşhisim sayesinde başarılı bir tedavi süreci geçirdim. Herkese çok teşekkür ediyorum.

Berna B.

Kolposkopi
Rutin kontrollerimi sağlamak için gittiğim muayenemde doktorum kolposkopi işlemini önerdi. Serviksimde bulunan birkaç anormal hücreyi kontrol etmek amaçlı bir parça alımı yapıldı. Yalnızca bir enfeksiyon olduğunu öğrendik ve tedavim gerçekleştirildi. Herkese teşekkür ederim.

Eylül İ.

Histerektomi / Kolposkopi
Rahim sarkması problemim dolayısıyla histerektomi yapılması gerekiyordu. Arkadaşım aracılığıyla Jinekoloji Kliniği ekibiyle tanıştım. Rahim ameliyatı ve kolposkopi hizmetleri sayesinde de sağlığıma kavuştum. Herkese destekleri ve rahatımı sağlamak için gösterdikleri uğraşları için teşekkür ediyorum.

Başarılı Bir Tedavi İçin Bizimle İrtibata Geçin!

Ücretsiz ön görüşme öncesinde kafanıza takılan sorulara cevap arıyorsanız formu doldurun!

Modern kliniğimizde kadın hastalıkları veya doğum fark etmeden, sizin için kişiselleştirilmiş bir yöntem uygulanır. Kendinizi özel hissetmenizi sağlayarak, probleminizin kesin tanısını koymak amacıyla detaylı olarak sizinle ilgilenilir. Ciddi sorunlara yol açabilen rahim problemleri için hastalara çözüm sunulur. Bu bağlamda, kolposkopi gibi erken teşhis amaçlı bazı tedavi yöntemleri uygulanır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Jinekoloji kliniği, doğum süreci için de aranan kliniktir. Doğum ve doğum sonrası bakıma kadar gebeliğin her anında aile dostu bir tutumla sizin yanınızda oluruz. Riskli gebelik süreçleri de dahil hastaya odaklanılmış şekilde süreci en az sıkıntıyla atlatmanıza yardımcı olur. Üstelik bütün bunları uygun fiyatlı kadın doğum özel muayene ücretleri aracılığıyla bütçenizi yormadan elde etmenizi sağlar.

Bir Adım Uzağınızdayız!
jinekoloji-klinigi

Kolposkopik Biyopsi Alanında Sahip Olduğumuz Serfikalar

Kolposkopik inceleme ve daha birçok hizmet jinekoloji Kliniği’nde

rahim-agzi-kanseri

Jinekoloji Kliniği olarak İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde sunduğumuz hizmetlerimizde güncelliğe önem vermekteyiz. Bundan dolayı ekibimiz her türlü yeniliğe açık kişilerden oluşuyor ve bu yönde kendilerini geliştiriyorlar.

Siz de bu ekiple çalışmak istemez misiniz? Eğer cevabınız evet ise iletişim bilgileriniz ve sorunuzla beraber formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

Kolposkopi, birçok konuda bizlere bir ön görü verdiğinden ötürü oldukça önemli bir işlemdir. Jinekoloji Kliniği ekibi olarak, vulvada yer alan herhangi bir sorununuzda, infertilite sebeplerini bulmada ve serviks üzerinde gereken her türlü ameliyat öncesi bu işlemi uygulamaktayız. Eğer rahim ağzı veya vulva üzerinde herhangi bir rahatsızlık hissediyorsanız, lütfen beklemeden bir uzmana başvurun. Ekip olarak sizin için buradayız!