Rutin Gebelik Takibi

Hafta hafta Gebelik Süreci Takibi

rutin-gebelik-takibi

Her kadın, gebelik süresi boyunca düzenli jinekolojik kontroller ile takip edilmelidir. Fakat bu kontroller, gebelik başladığında değil, gebelik planlaması yapıldığı anda başlamalıdır. Anne veya babada var olabilecek sorunların önceden tespit edilmesi, bebeğin sağlığı açısından büyük önem taşır.

Hafta hafta gebelik süreci takibinizi Jinekoloji Kliniği ile yapabilirsiniz! Alanında uzman hekimlerimiz ve ekibimiz en mutlu günlerinize ortak olmak için hazır! Son teknoloji ultrason cihazları ve gebelik boyunca gereken testlerinizi kliniklerimize gelerek gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşıp ilk randevunuzu oluşturmak! Bunun öncesinde herhangi bir sorunuz olursa da cevaplamak için hazırız!

Kadın doğum muayene, bazı hastalarımızın rahatsız olmasına neden olabiliyor. Bizler bu süreci olabildiğince rahat geçirmeniz için buradayız. Her türlü gerekli hazırlık ve muayene sırasında sizi neler beklediği konusunda bilgi verebiliriz.

Her Türlü Sorunuz İçin Bize Ulaşabilirsiniz!

Rutin gebelik takibi hakkında bilgi alın!

Gebelik sürecinde yapılması gerekenler, gebelik takibiniz hakkındaki her türlü aklınıza takılan soruyu öğrenmek için formumuzu doldurabilirsiniz. Genelde sorunuza 24 saat içerisinde geri dönüş sağlarız. Dünyaya bir başka kişiyi getirmek için yaşamınızdan 9 ay harcarsınız. Bu oldukça kutsal ve değerli bir dönemdir. Bu dönemi olabildiğince rahat ve sorunsuz geçirmeniz için elimizden geleni yapmaya hazırız. Gebelik öncesi dönemde planlama yaptığınız süre boyunca da sizleri yalnız bırakmayız.

rutin-gebelik-takibi

Ücretsiz ön görüşme ve ilk muayeneye %25 indirim!

Gebelik planlaması yapmak adına kliniğimize başvurdunuz diyelim. Bu başvurunuzda gerçekleştirdiğimiz ilk görüşme ücretsiz olacak. Ardından gelen ilk muayenenizde sizlere %25 indirim de uygulanır! Hastalarımızın memnuniyeti bizler için önceliklerimiz arasında yer alır. Bunu sağlamak adına da her koldan hizmetlerimizi yüksek kalitede tutmaya ve sizlere olabilecek en iyisini sunmaya hazırız!

Gebeliğin İlk Takibindeki İşlemler

İlk 14 haftalık gebelik takibindeki işlemler şunlardan oluşmaktadır; idrar tetkikleri, kan testleri, kromozomal anöploidi testleridir. Bu işlemler sonrası gerek duyulursa ek tedaviler uygulanmaya başlar.

Bu ek tedaviler de duruma göre vitaminler, gerektiği durumlarda hepatit B ve tetanoz bağışıklaması, enfeksiyon varlığında da gerekli ilaç tedavileridir.

Rutin gebelik takibinde ilk vizit 10. haftaya kadar yapılmalıdır. Burada ilk ultrasonografi görüntüsü alınır. Ardından gerekli planlama ve süreç hakkında bilgi verilir. Gebelik takibi 28. haftaya kadar ayda bir, 36. haftaya kadar 2 haftada bir ve ardından doğuma kadar haftalık olacak şekilde planlanır.

Hafta hafta gebelik süreci doğuma yaklaşıldıkça sıklaşan, her daim dikkatli olunması gereken büyülü bir süreçtir diyebiliriz.

Mutlu Ailelerine Kavuşan Annelerimiz

İnfertilite nedenleri Jinekoloji Kliniği'yle bulunmuş, mutlu sona kavuşan ailelerimiz!

Havva Ş.

Yıllarca infertilite sorunumuz olduğunu düşünerek hamile kalamamıştık. Fakat Jinekoloji Kliniği ekibinin derin araştırmaları sonucu sorunumuzu öğrenip hamile kaldık. Ailemizi büyüttük ve çocuğumuz 7. yaşına girdi. Tüm ekibe çalışmaları için teşekkür ederiz.

Merve G.

Annelik her zaman büyük bir hayalim olmuştu. Evlendikten sonra gebe olduğumu öğrendiğimde bundan dolayı çok mutlu olmuştum. Aradığım doktoru da Jinekoloji Kliniği'nde buldum. Her sorunumda / sorumda yanımda olan doktoruma ve ekibine teşekkürlerimi sunarım.

Meryem H.

Tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım. O süreçte yanımızda olan ekipten ayrılmak istemedik ve gebelik sürecimizi de Jinekoloji Kliniği ile geçirdik. Güzel kızımı uzun bekleyiş sonrası sağlıkla kucağıma aldım ve kendisi 3 yaşına girdi. Herkese yardımları için teşekkürler.

Başarılı Bir Tedavi İçin Bizimle İrtibata Geçin!

Ücretsiz ön görüşme öncesinde kafanıza takılan sorulara cevap arıyorsanız formu doldurun!

Modern kliniğimizde kadın hastalıkları veya doğum fark etmeden, sizin için kişiselleştirilmiş bir yöntem uygulanır. Kendinizi özel hissetmenizi sağlayarak, probleminizin kesin tanısını koymak amacıyla detaylı olarak sizinle ilgilenilir. Ciddi sorunlara yol açabilen rahim problemleri için hastalara çözüm sunulur. Bu bağlamda, kolposkopi gibi erken teşhis amaçlı bazı tedavi yöntemleri uygulanır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Jinekoloji kliniği, doğum süreci için de aranan kliniktir. Doğum ve doğum sonrası bakıma kadar gebeliğin her anında aile dostu bir tutumla sizin yanınızda oluruz. Riskli gebelik süreçleri de dahil hastaya odaklanılmış şekilde süreci en az sıkıntıyla atlatmanıza yardımcı olur. Üstelik bütün bunları uygun fiyatlı kadın doğum özel muayene ücretleri aracılığıyla bütçenizi yormadan elde etmenizi sağlar.

Bir Adım Uzağınızdayız!
jinekoloji-klinigi

Hafta hafta gebelik süreci takibi hizmetimizin garantisi sertifikalarımız!

Gebelik sürecinizin sağlıklı tamamlanması, bizim önceliğimiz!

Jinekoloji Kliniği başta Antalya ve İzmir gibi şehirler olmak üzere birçok şehrimizde hizmetinizdedir. Sağlıklı bir gebelik süreci geçirmek adına bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Çoğu insanın hayattaki hayallerinden biri de bir aile kurabilmektir. Bunu gerçekleştirirken büyülü bir dönem geçirebilirsiniz. Durum her zaman böyle olmasa da her aile için gebelik önemli bir dönemdir diyebiliriz.

Rutin gebelik takibi boyunca karşılaşabileceğiniz her türlü sıkıntı ve sorunla ilgilenmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Siz de isterseniz bu büyülü ama bir o kadar da korkutucu olabilen dönemi beraberce atlatabiliriz. Bunu gerçekleştirmek için yapacağınız ilk şey bize ulaşıp bir ön görüşme oluşturmak! Üstelik bu ön görüşme ücretsizken ilk muayeneniz de %25 indirimli olacak!

kadın doğum muayene